Більше, ніж Парфуми. Твій Подарунок Собі!
0
Мій кошик
Про магазин

Парфуми - ось те, що проникає в душу, минаючи розум. Розкішне вбрання, зіткане з найтонших ароматів, скаже про вас більше, ніж шовк і оксамит, розкриє вас повніше, ніж тисячі слів. Саме аромат, часом невловимий, допоможе налаштуватися на потрібну хвилю спілкування. Він наповнить повітря хвилюючим очікуванням свята або легким подихом романтики, захопить вас в світ, де збуваються мрії.

Вітаємо вас в офіційному інтернет-магазині бренду EVIS.


Унікальне поєднання ціни та високого стандарту якості парфумів - ось те, що гарантує наш успіх сьогодні. Більше 200 ароматів, різноманітних нот і акордів зможуть задовольнити смак навіть найвибагливішого цінителя парфумів. Широкий вибір ароматів дасть можливість підібрати саме ті аромати, які підкреслять вашу індивідуальність і неповторність. Ми знаємо не з чуток, як аромат може подарувати впевненість, запалити погляд, виділити серед натовпу і розповісти про вас те, що не бачать очі.

Багато років співпрацюючи з французькими і швейцарськими парфумерами, ми втілюємо в своїх колекціях тонкощі і секрети світового парфумерного мистецтва. 

На кожному етапі своєї діяльності ми керуємося чотирма ключовими принципами - надійність, політика якості, культура інновацій та експертність. За допомогою політики в області якості ми заявляємо про прихильність безперервного вдосконалення, що дозволяє нам підтримувати високий рівень продуктивності і, отже, забезпечувати високий рівень довіри і задоволеності клієнтів.

Багатий асортимент наших колекцій допомагає знайти баланс між індивідуальними вподобаннями і бажаним іміджем, і дозволяє з легкістю сформувати особистий парфумерний гардероб, де кожен аромат, як наряд - матиме своє місце і час.

Створіть свою мрію, свій досконалий стиль з вишуканими ароматами колекцій EVIS.

Вгору