Сімейство ароматів : квіткові

найпопулярніше і найбільше сімейство ароматів в парфумерії. Можливо, саме тому, що духи з квітковим ароматом були одними з перших. Древні цивілізації Єгипту, Греції, Риму, Індії увійшли до історії людства, оповиті квітковим пахощами.

Особлива технологія Headspace (хроматографічний аналіз, що дозволяє виявити хімічні сполуки відповідальні за певний запах) стала революційним відкриттям. Тепер парфумери можуть відтворювати запахи, які неможливо отримати іншими методами. Створити новий, унікальний аромат, не існуючий в живій природі.

До квіткових ароматів відносять запахи, в яких добре розрізняються ноти різних кольорів. Традиційно вони побудовані на нотах жасміну, троянди, піона, фіалки, лаванди, іриса, фрезії, лілії. Дуже чуттєві і розкішні. Що складаються або з однієї квітки, або зібрані в запашний букет. Більшість квіткових композицій виходять дуже романтичними, ніжними, з нотками помірної солодкості, що злегка п'янять. Вони можуть бути густими і насиченими, а можуть закутувати легким і напівпрозорим серпанком.

Великої різноманітності квіткових ароматів виявилося недостатньо винахідливим геніям парфумерів і вони все частіше доповнюють такі композиції фруктовими, пряними, зеленими, деревними нотами. Так і з'явилося розділення квіткового сімейства на декілька підгруп: квіткові, м'які квіткові і східно-квіткові (по класифікації М. Эдвардса).

Представники категорії квіткових ароматів від EVIS - це Парфум Intense Collection №50, Парфум Intense Collection №31, Парфум Intense Collection №319.

М'які квіткові їх ще називають квітково-альдегідні, квіткові пудри, створені завдяки поєднанню альдегідів і квіткових ароматів. У натуральному виді альдегіди зустрічаються в оліях троянди і цитрусових, але в таких невеликих кількостях, що хімікам довелося створювати їх в штучних лабораторних умовах. Їх запах досить неприємний: у одних він гострий металевий, у інших - запах тільки що згаслої свічки. Але якщо додати альдегіди до квіткових ароматів відбувається чарівне перетворення на витончений аромат вершкової пудри, м'який і делікатний.

Квітково-східні або квіткові орієнтальні. У них ніжні, пряні ноти фльордоранжа змішуються з альдегідами і солодкими спеціями створюючи серце квітково-східних ароматів. Квіткові орієнтальні аромати створені ще в 1900-х рр. знову повернулися до життя в 1970-х, знаходять своїх прихильників і сьогодні.

Гідні зразки квітково-східної підгрупи : EVIS COFFEE MASK і Парфум Intense Collection №6.

Квіткові аромати - переважно жіночі. Елегантні, тонкі, теплі запахи здатні підкреслити усе найніжніше і спокусливіше в жінці. Хоча для сильної статі створені не дуже багато парфумів з цієї групи, але все таки вони є. Щоб надати мужності і стриманості квітковим композиціям, парфюмери з'єднали їх з мускусними, шкіряними, тютюновими і деревними відтінками. Так вийшли яскраві аромати, що хвилюють, такі як Парфум Intense Collection №103 і EVIS WOODEN MASK.

Кому підходять аромати квіткового сімейства :

Аромати, в основі яких використовуються білі квіти (лілія, жасмін, гарденія і інші), вибирають ніжні, чуйні і доброзичливі люди. Одним з прикладів подібних квіткових ароматів можна рахувати Парфум Intense Collection №10.

Квіткові аромати цитрусових, свіжі і соковиті нотки подобаються активним, відкритим і оптимістичним особам.

Гостинні, товариські люди віддадуть перевагу квітковим ароматам, які включають фруктові аромати. Парфум Intense Collection №83 і Парфум Intense Collection №24 з їх фруктово-квітковими нотами буде для них прекрасним вибором.

Жінки вважаючі за краще квіткові аромати дуже романтичні, життєрадісні, грайливі. Упевнені в собі і своїй чарівності вони люблять фліртувати і бути в центрі уваги. Милі і непоправно романтичні.

Якщо квіткові аромати вам до душі, ви, поза сумнівом, дуже жіночні. Ваші запахи - лаванда, лотос, магнолія, бергамот, сандал, ладан, туласи, неролі.

Коли носити?

Сама природа дає нам відповідь коли краще носити квіткові парфумерні композиції. Саме з приходом весни хочеться більше світла і радості, романтики і свіжості. Тому і самі духи або туалетна вода мають бути легшими зі свіжим квітковим ароматом. Саме такі аромати піднімають настрій, несуть радість і прекрасно доповнюють наш гардероб.

Навесні рекомендуємо носити Парфум Intense Collection №2, Парфум Intense Collection №7, Парфум Intense Collection №19, Парфум Intense Collection №44, Парфум Intense Collection №35 а так само аромати MASK COLLECTION, такі як EVIS ROSE MASK, EVIS FLORAL MASK і будь-які інші аромати, що містять нотки апельсина, мандарина, грейпфрута, фрезії, лілії, гліцинія і мімози.

Наступного разу ми поговоримо про східні аромати.